info@kucukdahiler.com

  • Altay, Söğüt Cd. No:12/C Etimesgut/Ankara

  • 07:00-20:00

Küçük Dahiler Akademi’de eğitim programı, çocuklarımızı gelecekteki dünyaya hazırlarken onların 21. yy. becerileri ile donatılmasını hedefler.

Okul öncesi eğitim uzmanları tarafından, eğitim modelleri araştırılarak, seçicilik anlayışı ile her yaş grubu için özel olarak hazırlanmış, çağın değişimlerini takip eden, yenilikçi akımlara açık, Millî Eğitim Bakanlığı mevzuatı ile de uyumlu, çağdaş, özgün bir eğitim programı uygulanır. Programımız eğitimin sürekliliği ilkesine uygun olarak ilköğretime hazırlayıcı nitelik taşır. Çocuklara etkin sorgulama ortamı ve çok yönlü öğrenme deneyimleri sunarak derinlemesine öğrenme, farklı zekâ alanlarının, yaratıcılıklarının, fiziksel, sosyal, duygusal, akademik ve kültürel gelişimlerini karşılamayı hedefler.

MONTESSORİ EĞİTİMİ

Çocuğun gelecekte olacağı yetişkini inşa ettiği bu dönemde ona en iyi şekilde ulaşabilmemiz sağlayan ‘Montessori Eğitim Sistemi’ anaokullarımızın tüm yaş gruplarında sistemimize entegre edilmiştir. “Oyun çocuğun işidir.” diyen Maria Montessori eğitim ve öğretimi çocuk dünyasında adeta bir oyun evinin içine sığdırmıştır. Materyallerle öğrenen çocuk soyut olan tüm kavramları somutlaştırarak öğrenirken büyük keyif alır.

Call Now Button0530 211 69 27